Кошик
147 відгуків

Platok.In.Ua

Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38-099-392-66-47
+380993926647

Пухові вироби фабрики Оренбурзьких пухових хусток, р. Оренбург, Росія

З чого в'яжуть Оренбурзькі пухові хустки?

Все починається з пухової пряжі. Основа пряжі для оренбурзького пухової хустки це пух оренбурзьких кіз. Він формується завдяки ретельному відбору кіз при розведенні та під впливом суворих снігових і вітряних оренбурзьких зим. Цей пух є найтоншим у світі (16-18 мкм, для порівняння вовна ангорських кіз товщі майже в півтора рази – 22-24 мкм), саме завдяки йому хустки виходять такими тонкими і при цьому теплими.

Що ще додають в пряжу?

Волокна пуху кози оренбурзької породи набагато тонше і в кілька разів коротше, ніж у інших кіз. Тому для того що б нитки пряжі зберігали цілісність і форму в них впрядают та інші волокна. Історично використовувалися тільки натуральні волокна бавовни і шовку. На даний момент, для додання кращих характеристик готових виробів, використовуються і синтетичні волокна. Завдяки їм хустки стали міцнішими, краще тримають форму і менше мнуться.

Погано що в хустках є синтетичні волокна? З точки зору якості та довговічності продукції, хустки з додаванням синтетичних волокон тільки виграють, тому що такі волокна дозволяють отримати вироби з заданими характеристиками. З точки зору тепла такі хустки так само не програють повністю натуральним. Хтось може упереджено ставитися до всього синтетичному. Что ж таких людей сложно переубедить, хотя например так называемая эко-кожа давно вытеснила натуральную в производстве мебели и салонов авто (потому что обладает более высокой износостойкостью), а финские пуховики также частично состоят из синтетических волокон (они лучше переносят чистку, лучше сохнут). Но даже для тех кто любит все натуральное в нашем ассортименте есть и полностью натуральные изделия.

Как устроено производство?

На виробництві працює тільки сучасне японське обладнання, яке обслуговує великий колектив досвідчених співробітників. Кожен із працівників фабрики робить свою роботу з турботою, так само як і перші в'язальниці пухових хусток. Важливим моментом є і уважний контроль якості кожного виробу. Це дозволяє нам гарантувати якість всієї продукції, починаючи від самого маленького носочка і закінчуючи самим великим оренбурзьким пуховою хусткою.